Контролювати законність під час виборчого процесу-2020 в усій Україні буде спецдепартамент Нацполіції

26.06.2020 18:27

Аспект збереження рівності прав усіх учасників виборчого процесу на місцевих виборах-2020 є одним із ключових пунктів задля збереження чесності та прозорості виборів. Про це 26 червня сказав запрошений представник Департаменту захисту інтересів суспільства і держави НПУ Олександр Бартко під час з‘їзду регіональних осередків «Стоп корупції» щодо прийдешніх місцевих виборів. Так, уже рік після підписання меморандуму про співпрацю у контексті громадської ініціативи «Стоп політичній корупції» Нацполіція співпрацює з громадською організацією.

Осередки ГО "Стоп корупції" приїхали на навчальний тренінг Фото: СтопКор

«Ми слідкуватимемо за дотриманням законів усіма учасниками виборчого процесу. Ми хочемо, щоб були збережені права кожного. Ідеться про передвиборчий процес та безпосередньо день голосування. Ми завжди на сторожі порядку і однаково будемо захищати усіх суб‘єктів виборчого процесу, як нам це диктує Конституція України та інші закони України», – наголосив він.

Фото: СтопКор

За його словами, у кожному регіоні України будуть представники Департаменту, які здійснюватимуть моніторинг оперативної ситуації та триматимуть на постійному контролі ситуацію щодо можливих порушень виборчого та передвиборчого процесу.

«Ми діємо у співпраці з іншими організаціями, для налагодження комунікації. Ми намагаємося зменшити відстань у спілкуванні. У кожному регіоні будуть наші представники, які контактуватимуть з представниками громадськості та осередками ГО «Стоп Корупції» зокрема. Якщо десь буде порушення, то ми зуміємо досягти миттєвого реагування на нього – зокрема, це невідкладна реєстрація та прийняття процесуального рішення відповідно до кваліфікації діяння. Від ЗМІ необхідно буде максимально швидке висвітлення того, що відбулось, а також інформування громадськості щодо можливих наслідків для громадян-порушників, щоб суспільство розуміло правові наслідки», – підкреслив правоохоронець.

Фото: СтопКор

Представники ГО «Стоп корупції» домовились про подальшу співпрацю із Департаментом в організації комунікації на місцях у разі виявлення правопорушень.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини