Конотопська «попелюшка» відсуджує у чоловіка-іноземця маєток під Києвом

03.03.2020 12:00

Історія, схожа на казку, для мешканки Конотопа: знайомство з багатим французом, вагітність, одруження, коштовні подарунки – автівка, шуба, котедж поблизу столиці. Та чому, здавалося б, міцний шлюб тріснув, щойно іноземний чоловік збанкрутів? І чи вдасться українській «попелюшці» обдерти колишнього коханого як липку? З’ясовувала Наталія Дігтяр.

Як розповідає Лоран Крузе, дружина пішла від нього за два місяці, щойно чоловік повідомив, що гроші скінчилися.

«Ймовірно, знайшла людину, яка дуже багата», – додає пан Лоран.

Лоран Крузе придбав українській дружині автівку і маєток

Після розлучення колишня дружина іноземця Світлана почала вимагати від чоловіка кругленьку суму у вигляді аліментів, мовляв, не платить. Проте суд задовольнив апетити жінки лише частково.

Сама уродженка Конотопу стверджує: її французький ексчоловік – просто скнара.

«Я не отримую від нього достатньої суми на забезпечення дитини. Він платить просто смішні гроші з огляду на свою професію і свою посаду, від цієї людини я не отримала нічого. На сьогодні все, що я можу зробити – це законно звернутися в суд, що і було зроблено», – запевняє жінка.

Земельну ділянку Cвітлана приватизувала на себе

А землю, в яку громадянин Франції вклав власні кошти, завзята красуня швидко приватизувала, поки екскоханий їздив у відрядження. Відтоді спільне майно подружжя Крузе ділить в українських судах.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини