Конкурс на посаду очільника Морської адміністрації виграв проросійський бізнесмен – подробиці

Відкритий конкурс на посаду очільника Морської адміністрації виграв фігурант журналістських розслідувань Іван Ніякий. Заявки на конкурс подавалися з 22-го жовтня по 7-е листопада 2019-го року. До конкурсу були допущені 17 кандидатів.

Іван Ніякий Фото: ports.com.ua

Ніякий подав заявку на участь у конкурсі на посаду голови Морської адміністрації 24 жовтня.

"Друзі, нарешті злочинне керівництво МорАду у повному складі звільнене. Але що робити далі? А далі потрібно перетворити ганебне корупційне сміттєзвалище на сучасний ефективний орган, який буде займатися міжнародними конвенціями, наглядом за безпекою мореплавання, послугами у галузі дипломування моряків, та нарешті поверне Україні статус морської держави. Саме тому сьогодні я подав документи для участі у конкурсі на посаду голови Державної служби морського та річкового транспорту. Не буду розповідати, наскільки важко далося це рішення. Головний мотив простий: хто, якщо не ми?" – написав Ніякий у Facebook.

Як повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, переможець відкритого конкурсу цього тижня повинен пройти співбесіду, за результатами якої має бути ухвалене відповідне кадрове рішення, передає ресурс "Порти України".

"Рішення щодо призначень будуть ухвалюватися за результатами співбесід, які відбудуться цього тижня. Саме за результатами співбесіди зможу щось сказати", – сказав Криклій.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Івана Ніякого запідозрили у зв’язках із російськими компаніями. Зокрема, ЗМІ назвали його вихідцем з групи компаній "Трансшип", яка фігурує в низці кримінальних проваджень, пов’язаних зі співпрацею з країною-агресором.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини