Конкурс до АМПУ завершено, але прізвище переможця поки не оголошують

01.04.2020 10:00

Очолити стратегічно важливий орган, що розпоряджатиметься багатомільярдним майном морських портів, уже незабаром може нардеп монобільшості – Андрій Мотовиловець? Як парламентар потрапив до фіналу конкурсу без досвіду роботи в морській галузі та профільної освіти?

«У мене немає досвіду саме в керівництві портів, але в мене є досвід стратегічного нагляду за підприємствами, в мене є досвід трансформації системи продажів державного майна України», – запевняє пан Андрій.

Виявилося, що Андрій Мотовиловець пов'язаний із великими гравцями морської галузі, яким було б дуже зручно мати підконтрольного керівника АМПУ. Зокрема, з одеським бізнесменом Ставніцером, який володіє приватним портом «ТІС».

Ба більше, подруга нардепа теж донедавна працювала в структурі цього бізнесмена. Одесою вже пішли чутки, що Мотовиловець ще до завершення конкурсу заявляє, що переможе саме він і навіть збирає команду.

Потенційний очільник АМПУ не заперечує дружбу з власником порту "ТІС"

Тим часом інформації про сам конкурс у публічному доступі немає. У рекрутинговій компанії журналістів «СтопКору» проінформували, що відбір кандидатів вони завершили.

«Дивіться, вже відбувся фінальний етап, тобто співбесіда з наглядовою радою. Ми чекаємо на рішення наглядової ради, вони повинні зібратися й обрати кандидата. Наразі я знаю, що такого рішення немає, вони між собою щось обговорюють», – повідомив співробітник компанії «Телент Едвайзорс» Антон.

Останнє слово – за наглядовою радою АМПУ, але працює вона ледь не під грифом «таємно». У цьому органі репортерам заявили, що інформація стосовно конкурсу – конфіденційна. І єдине, що вони можуть сказати напевне — фінальне рішення винесуть найближчим часом.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини