Конгресмени США засудили Путіна через протести в Білорусі

18.08.2020 11:38

У конгресі США засудили пропозицію президента Росії Володимира Путіна про надання “військової” допомоги діючому президенту Білорусі Олександру Лукашенко на тлі масових протестів.

bilorus_zatrymanya
Фото: Радіо свобода

Як повідомляє "Європейська правда", така заява опублікована на сайті комітету з закордонних справ Палати представників Конгресу США від імені голови комітету Еліота Енгеля та старшого республіканця комітету Майкла Маккола.

"У той час, як Кремль намагається підірвати суверенітет і незалежність ще однієї європейської країни, ми рішуче засуджуємо необачну пропозицію президента Росії Владіміра Путіна надати військову допомогу режиму Лукашенка в Білорусі", - йдеться в заяві.

Конгресмени заявили, що підтримують народ Білорусі, який продовжує реалізовувати своє право на протест і вимагає більш вільної і демократичної країни.

"Ми закликаємо адміністрацію (США - Ред.) продовжувати відкидати агресію Москви і працювати з нашими європейськими союзниками для підтримки білоруського народу, вимагати звільнення тисяч затриманих мирних демонстрантів і політв'язнів, засуджувати надмірне застосування білоруською владою насильства і захищати суверенне право Білорусі будувати своє власне майбутнє", - сказано у заяві конгресменів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини