Конфлікт довкола забудови на Осокорках досягнув парламентського рівня

21.05.2019 17:09

Питання забудови на Осокорках цього тижня звучало в стінах парламенту: проблему обговорювали в комітеті з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Верховної Ради. Чому виник конфлікт та чи дочекаються сотні сімей омріяних квартир – дивіться у новому сюжеті Артема Поліковського.

Головне питання, яке цікавило парламентарів, стосувалося чинності договору оренди. І заступник міського голови КМДА Олександр Спасибко підтвердив відповідність забудови Генеральному плану, і вказав, що договір оренди залишається чинним.

Натомість на засіданні робочої групи при столичній мерії найбільше цікавились питанням безпеки столичного колектора.

На що представник водоканалу зазначив: усю проектну документацію на будівництво з їхнім відомством погоджували й загрози колектору від будівництва немає.

Комунальники від благоустрою також підтвердили: жодних порушень поблизу озер на Осокорках не зафіксовано. І окремо вкотре звернули увагу на постанову суду, яка й забороняє вчиняти будь-які дії стосовно забудовника.

«Уявіть собі, в якому місті Європи або столиці Європи можливий варіант, коли люди інвестують в будівництво і при цьому влада хоче це будівництво заморозити або відібрати, умовно кажучи, це житло. Це нонсенс, такого ніде немає. В правовому полі це нонсенс і це неможливо», - зазначає громадський активіст Андрій Кучер.

Нагадаємо, невдовзі навколо озера Небреж планується з допомогою залучених Банком «Аркада» від інвесторів коштів зведення нового житлового масиву «Патріотика на озерах». Та попри те, що суд визнав його законним, будівництву й досі намагаються перешкоджати посадовці та псевдоактивісти.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини