Конфлікт довкола будівництва житла для незрячих на Подолі розглянуть у комітеті ВР з прав людини

09.07.2020 12:00

Псевдоактивісти проти незрячих: противники будівництва житла для інвалідів стверджують, що багатоповерхівку для УТОС зводять на столичному Подолі незаконно. Але вся дозвільна документація є у вільному доступі, на сайті забудови. Хто і навіщо вводить в оману людей? Та чому їм брешуть про буцімто важливість проєкту школи для місцевих дітлахів? Розслідував Артем Поліковський.

Зауважимо, що віддати своїх дітей навчатися до майбутнього «мажорного» закладу місцеві «активісти» навряд чи зможуть. Адже заклад буде приватним та елітним. Тож виходить, що заради наживи пана Дудника на приватній освіті у людей з інвалідністю забирають житло.

Dudnyk_UTOS2
До блокування будівництва житла для незрячих причетний інвестбанкір Андрій Дудник Фото: СтопКор

Щоб захистити незрячих, яких позбавляють квартир, питання земельного конфлікту на Подолі порушили у комітеті Верховної Ради з прав людини.

«Основне завдання держави ― створити такі умови, за яких усім людям буде проживати комфортно, в тому числі людям з інвалідністю. І держава має над цим працювати», – наголошує радник голови комітету ВРУ з прав людини Ірина Суслова.

Чи не єдиний вихід з подібних ситуацій, запевняють депутати, ― шукати інвесторів для земельних ділянок.

Suslova
Парламентський комітет з прав людини розгляне ситуацію з будівництвом Фото: СтопКор

Адже, за словами пані Суслової, квартири для інвалідів не видають в усій країні вже багато років. А коли хтось таки отримує житло від держави – це, радше, виняток, аніж правило.

Утім, якщо будівництву у Києві не заважатимуть псевдоактивісти чи ненажерливі чиновники – вже наступного року тут отримають квартири співробітники Українського товариства сліпих. І ті, хто десятки років стояв у черзі, нарешті в'їдуть у власне помешкання.

«СтопКор» продовжує стежити за цією темою. Підписуйтесь на наш ютуб-канал, аби бути в курсі подій.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини