Кому російський паспорт? Стало відомо хто на Донбасі першим отримає документи

11.05.2019 13:23

Заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко заявив, що видача російських паспортів мешканцям окупованих територій Донецької та Луганської областей в першу чергу стосуватиметься т. зв. "силових структур". Про таке повідомили на сайті Міноборони. Підвідомляє 5.ua

"Є підстави стверджувати, що в першу чергу паспортизація буде проведена в т. зв. "силових структурах” окупаційних адміністрацій. Відтак, і де-факто і де-юре, застосування зброї на незаконно окупованих територіях буде здійснюватися громадянами Російської Федерації, які відтепер матимуть російські паспорти", – йдеться у тексті повідомлення.

Він наголосив, що це стало предметом серйозної уваги під час засідання Ради безпеки ООН, і підсумком цього стало засудження таких протиправних дій і заклик до Російської Федерації розв'язувати всі питання саме в руслі міжнародного права. Крім того, противник продовжує грубо порушувати Мінські домовленості.

"Якщо взяти характеристику останнього місяця, то по силах ООС масовано застосовувалася і ствольна артилерія, і міномети. Тенденції набуває застосування протитанкових ракетних комплексів, особливо там, де цілі в тактичній глибині дозволяють здійснювати ефективні пуски. Загрозою є факт того, що активно застосовуються снайперські дії, — сказав Петренко.

За його словами, на противагу такій ворожій активності здійснюються відповідні заходи щодо покращення тактичного положення, покращення фортифікаційного обладнання, ведення ефективної розвідки усіма силами і засобами для недопущення ураження важливих цілей, і відповідно, загроз життю і здоров’ю українських військовослужбовців.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що у Ростовській області РФ запровадили спрощену процедуру видачі паспортів на території окремих окупованих районів Донецької та Луганської областей України.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X