«Кому на Русі жити добре?»: голова Любецької ОТГ дерибанить землю в історичній місцевості

19.07.2019 10:54

Знімальна група «СтопКору» побувала в одному з найдавніших міст Київської Русі: перша згадка про Любеч датована аж ХІХ століттям. Але те, як живуть місцеві, дійсно вражає. Зокрема, більшість доріг – це брукІвка, яку поклалИ ще за царських часів. Чому замість того, щоб стати туристичною перлиною, Любеч немов застряг десь у середньовіччі – дивіться у сюжеті Кирила Вольного.


Інфраструктура та історичні об'єкти у Любечі – в занепаді. Але дещо цінне тут ще залишилося: земля, яку голова ОТГ Сергій Пінчук та група підконтрольних йому депутатів регулярно роздають на сесіях. До прикладу, зараз Сергій Пінчук готує передачу величезної кількості землі «Українській північній компанії» та аграрній компанії «Грано груп».

Фото: скріншот

«Була розмова про це, там більше 500 гектарів старостинських округів. Сергій Іванович дуже наполягав, саме на цьому місці, тому що це є «Північна українська компанія», а він ставленик цих людей. «Грано груп», «Північна українська компанія» – це один і той самий трест», - зазначає голова земельної комісії Любецької ОТГ Олександр Максименко.
Сам Сергій Пінчук всі звинувачення на свою адресу відкидає. Поза тим, місцеві жителі налаштовані рішуче. Представники громади ініціювали процес відкликання голови за народною ініціативою та вже зібрали необхідну кількість підписів.
Докладніше про це – у матеріалі: Громада в занепаді, а голова – «в шоколаді»: як розкрадають бюджет Любецької ОТГ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X