Компанія скандально відомого агробізнесмена Андрія Гордійчука кинула Аграрний фонд на 15 мільйонів гривень.

16.12.2019 16:40

Нашим журналістам стало відомо, що ТОВ “Цефей-Груп” уклало біржовий договір постачання зерна врожаю 2018 року на загальну суму близько 15 мільйонів гривень. Згідно з ним ТОВ “Цефей-Груп” мало постачати зерно до ПАТ Аграрний фонд, однак не виконало своїх зобов’язань. Ба більше, кошти, отримані при укладенні договору, не було повернуто. А заставне майно у вигляді зерна компанія “Цефей-Груп” використала у власних цілях. Проте в період укладання договору компанія змінила засновника, директора та бухгалтера підприємства, так би мовити, замітаючи сліди на ходу.

 

Андрій Гордійчук Фото: СтопКор

 

Наразі за цим фактом відкрито кримінальне провадження №12019060000000344 , відомості про яке внесені до ЄРДР від 04.10.2019 року за ч.4 ст.191 КК України, а саме привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах.

 

Оксана Антипчук Фото: Фейсбук

 

ТОВ ”Цефей-Груп” до недавнього часу було зареєстроване на ім’я Оксани Антипчук, на яку пан Гордійчук реєстрував всі свої компанії, зокрема й скандально відомі СОК "ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ КООПЕРАТИВ" та СВК “Перший національний виробничий кооператив”, які кинули селян на мільйони гривень, не виплативши їм кошти за здане молоко. В ході минулого розслідування, а саме “Операція МолокоSOS”, нам вдалося поспілкуватися з пані Антипчук і вона навідріз відмовлялась коментувати свою причетність до зареєстрованих на неї фірм, однак дані з відкритих реєстрів говорили про інше. Саме на неї агробізнесмен та депутат Хмельницької обласної ради сьомого скликання реєстрував всі свої фірми. Крім того, за нашою інформацією, пані Антипчук є двоюрідною сестрою Андрія Гордійчука.

Детальніше читайте за посиланням https://stopcor.org/yak-mozhna-obduriti-vsih-zhiti-spokiyno-praktichniy-kurs-vid-oligarha-gordiychuka/.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини