Компанія «Нафтогаз-Тепло» незаконно управляла двома ТЕЦ на Львівщині – рішення суду

08.09.2020 16:27

4 вересня рішенням Окружного Адміністративного суду Києва було визнано незаконним призначення управителем двох ТЕЦ на Львівщині компанії «Нафтогаз-Тепло».

Новояворівська ТЕЦ Фото: СтопКор

З ухвали випливає, що компанія «Нафтогаз-Тепло» була призначена управителем Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ з порушенням закону та поза конкурсом.

«Позовні вимоги мотивовано тим, що Відповідачем всупереч вимогам Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», без проведення оцінки майна та поза конкурсною процедурою, а також всупереч положенням Закону України «Про захист економічної конкуренції» вчинені протиправні дії щодо прийняття рішення про обрання ТОВ «Нафтогаз Тепло», яке не відповідає кваліфікаційним вимогам», – ідеться в документі.

Фото: Апостроф
Фото: Апостроф
Фото: Апостроф

Примітно, що передбачаючи таке рішення суду, минулого тижня зацікавлені політики ініціювали продаж ТЕЦ через СЕТАМ. Проте це виявилося неможливим.

«Справа тільки в тому, що ініціювати продаж через СЕТАМ цих двох ТЕЦ можливо лише після рішення суду про конфіскацію, яке згідно з вимогами ч.9 ст.100 КПК України приймається судом під час ухвалення судового рішення, яким закінчується кримінальне провадження. На даний час судом не закінчено розгляд кримінального провадження, що унеможливлює прийняття даного рішення. Окрім того, такого рішення суду не може бути, враховуючи спірність конституційності діяльності антикорупційних органів після рішення щодо Артема Ситника. Тож перелякавшись, що ТЕЦ можуть забрати прямо з-під носа, охочі відібрати чуже майно плюють навіть на дотримання формальностей», – пише «Апостроф»..

Наразі з'являється необхідність пошуку нового управителя ТЕЦ, інакше мешканці двох міст ризикують залишитись цієї зими без тепла.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини