Комітет ВРУ розгляне законопроєкт про підвищення штрафів за відсутність маски

02.11.2020 14:15

4 листопада комітет Верховної ради України з питань правоохоронної діяльності розгляне законопроєкт про підвищення штрафів на відсутність маски в публічних місцях.

Reuters
Фото: Reuters

Про це пише РБК-Україна.

"Кількість захворілих говорить про необхідність запровадження додаткової адміністративної відповідальності за неносіння захисних масок у громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті. Це законопроект №3891... Я пропоную представникам фракцій долучитися до роботи у комітеті. В середу якраз ми розглянемо його на комітеті", - заявив глава комітету Денис Монастирський у ході засідання погоджувальної ради парламенту.

Він пропонує розглянути документ у сесійній залі 5-6 листопада.

"Можливо, якщо будуть, щоб ми підготували пропозиції до другого читання. Або, якщо їх не буде, розглянули можливість прийняти його за основу та в цілому. Передбачається відповідальність для громадян у розмірі від 170 до 255 гривень. Давайте розглянемо, можливо у четвер-пятницю, цей законопроект у залі", - сказав Монастирський.

Нагадаємо, у кінці жовтня міністр охорони здоров'я Максим Степанов звернувся до народних депутатів з проханням підтримати законопроект Кабінету міністрів про посилення відповідальності за відсутність маски. Відповідний законопроект був поданий ще у липні.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Шмигаль виступить у Раді 6 листопада.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини