Комісія, яка мала б захищати права інвесторів та підприємств, востаннє засідала у 2018, – Дубовик

03.09.2020 18:48

Міжвідомчі комісії, які були створені задля допомоги бізнесу, захисту інвесторів та підприємств, не є ефективними. Про це 3 вересня в медіацентрі «СтопКор» під час засідання круглого столу на тему «Антирейдерська міжвідомча рада з захисту бізнесу при Президентові України: пропозиції щодо механізму і регламенту роботи» заявив начальник Управління розгляду звернень та скарг у сфері державної реєстрації Департаменту нотаріату та державної реєстрації Мін'юсту Віктор Дубовик.

Viktor Dubovik
Віктор Дубовик Фото: СтопКор

«Щодо міжвідомчих органів, то комісія з питань захисту бізнесу і досі не затверджена, а комісія з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств востаннє засідала взагалі у 2018 році. Намагались засідати кожного місяця, а мали 3-4 засідання на рік», – наголосив він.

Водночас він нагадав про створену раду бізнес-омбудсмена, яка навпаки справляється з виконанням покладених на неї функцій.

«У 2014 році у нас була створена державна структура – рада бізнес-омбудсмена, яка дозволяє бізнесу досить оперативно розглядати такі кейси. Я знаю, що там працюють юристи працюють з вищою освітою, мають право донести точку зору як до Прем'єра, так і до міністра», – зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні у столиці представники бізнесу, громадських організацій, народні депутати та можновладці обговорювали перспективу створення Антирейдерської міжвідомчої ради із захисту бізнесу при Президентові України.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини