Комерційна таємниця: у фірмі чернігівського ексдепутата відмовилися коментувати майбутню співпрацю з «Тойота»

31.05.2021 09:34

У Чернігові офіційного дилера бренду «Тойота» буквально витискають з ринку. Під час нового тендера пропозицію компанії відхилили, а на роль офіційного представника автогіганта тепер претендує місцевий ексдепутат Масленніков, фігурант кримінальних проваджень. За яким принципом проходять тендери, чому всесвітньо відома компанія заплямувала себе корупційним скандалом і кому вигідна така схема? Розбирався Артем Поліковський.

Представники «СтопКору» вирішили поспілкуватися з паном Масленніковим, адже питань до нього виникло чимало. Але розмова тривала недовго. Щойно він почув, що телефонують йому журналісти – поклав слухавку. А після цього – просто заблокував наш номер.

Жодна з кримінальних справ, де фігурують фірми ексдепутата, і досі не доведена до логічного завершення, а винні й дотепер не покарані. Зважаючи на наведені факти, з'являється чимало питань щодо майбутньої співпраці Масленнікова з компанією «Тойота».

«Висновок напрошується сам собою: якщо там умови гірші, й рішення приймають один із чиновників або група чиновників та компанія, яка вже була замішана в таких ситуаціях, то це взагалі не тендер. Можна було його взагалі не проводити. Це суто формальне явище», – коментує директор ТОВ «Сівер-Авто» Вячеслав Ліхонін.

Оскільки поспілкуватися телефоном з очільником «Магр-авто» не вдалося, журналісти вирішили навідатися до автосалону, який претендує на перемогу. Але тут заборонили знімати та послалися на заборону розголошувати будь-яку інформацію.

Toyota7
Сергій Головач Фото: скриншот

«Київський імпортер "Тойоти" оголосив конкурс на заміщення дилерства у Чернігівській області. Така ситуація є, вона є у всіх джерелах. Розумієте, ця інформація таємна. Чому? Тому що ми підписували договір про нерозголошення. Перед тим, як починати якусь співпрацю з київською "Тойотою", з імпортером японським, вони всім потенціальним претендентам вислали договір про нерозголошення. Тому ми зараз перебуваємо у стані співпраці з ними і жодних коментарів надавати не можемо», – заявив директор «Магр-авто» Сергій Головач.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини