Команда “СтопКору” застала на місці незаконного складування краденого лісу озброєного підприємця

06.09.2017 12:59

На території ВАТ "Глибоцьке РТП" активісти "Стоп корупції" у рамках антикорупційного рейду зафіксували нелегальний склад лісодеревини. За даними представників чернівецького осередку проекту, ліс був зрубаний незаконно.

"Підприємець Валерій Гуцуляк, який незаконно захопив територію на території ВАТ "Глибоцьке РТП", звозить на ділянку протягом двоє років деревину. Жодних дозволів на користування або оренду у чоловіка немає. Дирекція ВАТ намагається спекатись підприємця, однак він лісовозами розбиває навіть закриті ворота і проривається на територію. На зустріч з активістами "Стоп корупції" Валерій Гуцуляк приїхав на машині, у салоні якої ми помітили щонайменше два пістолети, один з них марки Глок.

За даними активістів, окрім краденої деревини, підприємець займається нібито волонтерством – возить у зону АТО харчові продукти, а з лінії розмежування привозить на Буковину цигарки виробництва самопроголошених ЛНР та ДНР, які згодом продає", – розповів представник чернівецького осередку "Стоп корупції" Валерій Аіріні.

Наразі на місце складування лісодеревини активісти проекту викликали поліцію, щоб правоохоронці у рамках своїх повноважень з'ясували походження зброї в машині підприємця Гуцуляка та перевірили наявність дозволів на неї.

Зазначимо, що об'єднана команда "Стоп корупції" у складі представників з усіх регіонів України проводить антикорупційний рейд на Буковині.

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X