Команда Коломойського поставила під сумнів створення національного лоукост-перевізника

27.11.2017 15:39

Представники "Міжнародних авіаліній України" прокоментували намір української влади зробити перельоти для громадян дешевшими. За їх словами, ця ідея хороша, однак не реалістична.

Новину передає "Преса України".

Президент авіакомпанії "Міжнародні Авіалінії України" (МАУ) Юрій Мірошников заявив, що анонсоване створення національного лоукост-перевізника в Україні неможливе. Він пояснив, що для цього українська влада має мати доступ до великих обсягів дешевих грошей. Крім того, успіх проекту забезпечив би масовий ринок. За його словами, Україна не є таким. Про це Мірошников розповів під час прес-конференції в Києві.

"З професійної точки зору, повноцінний український національний лоукост-перевізник неможливий, оскільки немає двох критично важливих умов для його існування. По-перше, потрібен доступ до великих обсягів дешевих грошей. Без цього неможливо досягти дешевих цін при закупівлі літаків, а без дешевих літаків неможливо побудувати лоукост-модель. І по-друге, лоукост не буде успішним без масового ринку. На превеликий жаль, Україна зараз таким не є", – пояснив експерт.

Він також додав, що створити лоукост-перевізника можна, однак довго він "не протягне". Нагадаємо, МАУ належать бізнесмену Ігорю Коломойському. Як повідомлялося раніше, у Кабміні прозвучала ідея створити вітчизняну лоукост-компанію, клієнти якої змогли б здійснювати перельоти за доступними цінами. А саме від 700 до 1000 грн.

Раніше ірландська компанія Ryanair, відома своїми дешевими квитками на авіаперельоти, заявила про вихід з українського ринку. Причиною стало невиконання київським аеропортом відповідної угоди.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X