Колишній помічник Кличка постане перед судом за бійку з поліцейським

10.06.2020 14:20
Київською місцевою прокуратурою № 9 скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишнього столичного чиновника, підозрюваного в умисному заподіянні працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків (ч. 2 ст. 345 КК України)
Київська місцева прокуратура № 9 скерувала до суду обвинувальний акт відносно колишнього столичного чиновника, підозрюваного в умисному заподіянні працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків (ч. 2 ст. 345 КК України).

Наразі обвинувальний акт відносно чоловіка скеровано до Солом’янського районного суду Києва для розгляду по суті.

Підозрюваний дотримується особистих зобов’язань, покладених на нього судом.

"Суд поклав на підозрюваного  обов`язки прибувати по першому виклику до слідчого, прокурора та суду на визначений час; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватися від спілкування, що стосується обставин даного кримінального провадження, з потерпілим та свідками поза межами процесуальних дій.

На виклики підозрюваний з’являвся, з ознайомленням матеріалів справи не затягував".

Запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту оскаржили обидві сторони. Прокурор наполягав на цілодобовому домашньому арешті, а захист просив його  скасувати. Київський апеляційний суд у свою чергу обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Строк дії ухвали про застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов`язання та покладених на нього обов`язків суд визначив до 27 червня 2020 року, повідомляє прокуратура.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини