Колишній керівник ринку «Столичний» продовжує маніпуляції

10.06.2021 10:40

В ЗМІ почало тиражуватись повідомлення представників попереднього керівництва ринку «Столичний», мовляв вони, за допомогою юриста Антона Арєф'єва виграли якісь суди.

stolichniy
Фото: Фокус

Однак, така інформація не має жодних підтверджень і є маніпуляцією, вказують представники чинних власників ринку, пише «Апостроф». 

Апеляційний суд наразі відмовив у задоволені будь яких вимог самопроголошених «представників адміністрації ринку», зокрема, щодо колишнього директора, фактично, підтвердивши незаконність його перебування на посаді «директора».

Станом на сьогодні, згідно рішення Апеляційного суду, єдиним законним директором ринку «Столичний», який значиться в усіх державних реєстрах є Сергій Головня.

Водночас, проти колишнього «керівника» порушено кримінальне провадження внаслідок доведення ринку «Столичний» до фіктивного банкрутства.

Зокрема, за його участі були підписані дві угоди з невідомими одеськими компаніями «Еліт Торг Компані» та «Фірма «Надія» на поставку металоконструкцій на загальну суму майже 177 млн гривень.

Товар ринок так і не отримав, але одеські фірми звернулися до господарських судів з позовами про стягнення з ринку заборгованості.

Також, пізніше «Столичний» в особі ексдиректора придбав у ТОВ «Донбаська вугільна компанія» сумнівні інвестиційні сертифікати на загальну суму 98 млн гривень. А операційну діяльність «Столичного» перевели на новостворену компанію «Продовольчий хаб Столичний», фірму зі статутним капіталом в 10 тис грн., пише видання.

Таким чином, всього за два місяці на ринок «поклали» майже 300 млн грн фіктивних боргів, забрали всі доходи від операційної діяльності та перевели чи не всі розрахунки в готівку, з якої не сплачувалися податки, як стверджують ЗМІ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини