Колишній депутат Київради Паладій захопив узбережжя Дніпра й будує причал

Активісти зафіксували незаконну перевалку піску на території поблизу заводу ЗБК ім. Світлани Ковальської – там будують причал. Причому без жодних дозволів. Хто саме незаконно зводить споруду, чому правоохоронці не діють і до чого тут колишній столичний депутат? Дивіться у матеріалі «СтопКору».

Особи, що перебували на місці, назвалися робітниками ТОВ «Фінінтелект-плюс», яке очолює ексдепутат Київради Сергій Паладій. І, як з'ясувалося, дозволів на будівництво причальної стінки та перевалку піску на цій території нікому не надавали.

Понад те, земельна ділянка, на якій ведуться роботи, нікому не належить. Тож виходить, що Сергій Паладій самовільно захопив землю й розгорнув там свій бізнес.

Paladiy3
Фото: скриншот

Аби зафіксувати порушення, активісти викликали на місце подій правоохоронців. Тоді ж на точку приїхав і сам Сергій Паладій. Однак, попри розпочате провадження, там і досі тривають незаконні роботи: причальна стінка вже залита бетоном.

При цьому поліція не накладає жодних арештів, не вручила нікому підозри й не проводить експертизи.

Схоже, не обійшлося тут і без самого заводу ім. Ковальської: пройти до ділянки можна лише через територію підприємства й КПП. Однак на запит журналістів представники заводу так і не відповіли, ігнорують і численні телефонні дзвінки.

Paladiy2
Фото: СтопКор

До речі, Сергій Паладій – власник ще однієї компанії, що видобуває пісок – ТОВ «Гідробудшлях». Фірми ексдепутата двічі фігурували в кримінальних провадженнях. Одне стосується податків, а друге – загибелі машиніста на робочому місці.

Нагадаємо, що самовільне захоплення земельної ділянки передбачає кримінальну відповідальність. Згідно зі ст. 197-1 порушнику світить штраф до 68 тис. грн або обмеження волі строком до 3 років.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини