Колишніх “азовців” побили через їхню підтримку Стерненка – заяви

08.05.2020 11:55

Колишніх добровольців "Азова" Назарія Кравченка та Сергія Філімонова побили колишні побратими включно з засновником "Азова" Андрієм Білецьким. 

Ввечері 7 травня Кравченко та Філімонов були запрошені на бесіду з Білецьким, але замість розмови їх побили.

За твердженням Кравченка, це сталося через підтримку одеського активіста Сергія Стерненка, проти якого відкрито провадження за вбивство при захисті від нападу.

Отримати коментар Білецького з цього приводу  поки не вдалося.

"Вчора увечері з Сергієм Філімоновим були запрошені на бесіду з Андрієм Білецьким. Але, як виявилось, бесіда колишніх побратимів і не планувалась, бо нас пів ночі колективно намагались переконати не підтримувати Сергія Стерненка. Головними аргументами були удари в голову та допити.

Дякую усім побратимам за їхні час та натхнення в спробах переконати мене, але хочу заявити, що буду й далі підтримувати Сергія. Своїх не кидають"- написав Кравченко у фейсбуці.

"Побили Назарія Кравченка та Сергія Філімонова. Сталось це на зустрічі, на якій вони були запрошені для бесіди із Андрієм Білецьким. Зустрічі фактично не було. Їх били. В тому числі і сам Андрій.

Вимагали дати інформацію хто замовив медійну підтримку Сергія Стерненка. Ну що ж... дякуємо за дуже тонкий натяк…

І питання до Офісу президента України: а це вже та справедливість, про яку казав Зеленський? Чи ще чекати?", - заявив  Масі Найєма у Facebook

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини