“Коля – главний”: права рука Зеленського призначив нардепа Тищенка “смотрящим” по Києву

24.10.2019 17:34

Коля Оболонський, він же народний депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко, стане "смотрящим" по Києву. По це на своєму Фейсбуці пише журналіст Сергій Грішин. За його інформацією, ресторатор-політик – протеже помічника президента Зеленського Андрія Єрмака. І нібито саме він просував Тищенка у велику політику, а тепер доручив "рішати" питання у столиці.

"Це сумна історія про Київ, "смотрящих", Андрія Єрмака – друга Пальчевського (який є мурзилкою Медведчука, єслі шо) Миколу Тищенка і Зеленського.

Депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко

В кінці літа з кіна, де Боклан брав інтерв'ю у Зеленського, українці дізнались про існування Андрія Єрмака...

Так ось, мої обізнані джерела говорять, що Андрій (Єрмак – ред.) вирішив плотно зайнятись питанням Києва. Але вирішив займатись не особисто, а через когось зі своїх протеже.  І обрав дуже дивного персонажа, парам-пам-пам Миколу Тищенка.

Жуть, Єрмак давно веде Тищенка і максимально його підтримував як кандидата від "Слуги народу" на київському окрузі.
І став Микола депутатом, і не просто депутатом, а заступником голови комітету з питань інфраструктури (ну, а чим будівництво рестіків не інфраструктура?).

Сидів Микола в Раді спокійно до того часу, поки його куратор не вирішив поюзати. Кажуть, отримавши відповідні інструкції, пан Миколи розгорнув бурхливу діяльність. Проводить зустрічі з різними людьми, на яких почав представлятись "смотрящим" по Києву від Зеленського. Стверджуючи, що всі серйозні питання можна "порішать" тільки через нього.

А Київ – це вже великі фінансові теми – від контролю діяльності Київміськбуду, і всі супутні теми – недобудови, обдурені вкладники, афери з житлом. До будівництва доріг, мостів та метро на Троєщину.

І так, це все про ресторатора, який потрапив в Раду волею долі, випадково. І на питання про формулу Штайнмаєра розповідає, що треба взяти інструкцію від надувної ляльки. І ось цю людину Єрмак призначає "смотрящим" по Києву.

Уявляю, як на нього реагують серйозні дяді, коли він їм заряджає, що він "смотрящий" і питання треба вирішувати через нього.

Думаю, ще кілька таких "призначень" від представників команди Зеленського, які розв'язують свої питання від його імені, то про теперішній захмарний рейтинг можна буде дуже скоро забути", – написав журналіст на своєму Фейсбуці.

Зазначимо, що Тищенко уже встиг оскандалитись. Він порівняв державу із надувною лялькою, коли пояснював журналістам формулу Штайнмаєра.

Раніше Тищенко осоромився через свою помічницю-модель, яка не знає скільки депутатів у Раді та хто був першим президентом України.

Додамо, що за даними Obozrevatel, у Миколи Тищенка до ресторанного бізнесу була бурхлива молодість.

За інформацією видання "Наш Київ", Тищенко у 90-х роках він був членом кримінального угрупування, пов'язаного з кримінальним авторитетом Савлохою.

На сайті Obozrevatel ідеться, що саме за часів бандитизму Тищенко і зібрав стартовий капітал, потім пішов з ОЗУ та зайнявся бізнесом.

А пізніше став відомий українцям після участі у ТВ-шоу "МайтерШеф", "Танці із зірками" та "Ревізор".

Тищенко власник низки ресторанів у центрі Києва.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X