«Коли все розвалиться, люди підуть протестувати під Кабмін», – правозахисник про нову фінансову піраміду (відео)

11.03.2020 18:27

Нова фінансова піраміда під виглядом ювелірного магазину називається «B2B Jewelry». Вона скоро розвалиться. Про це заявив відомий правозахисник Ігор Бондарчук у своєму відеоблозі.

Фото: СтопКор

«Рано чи пізно піраміда трісне і з'явиться багато ошуканих людей, які прийдуть до Кабінету міністрів, до Офісу генпрокурора, до різних установ та проситимуть звернути увагу на себе, обманутих вкладників», – наголосив Бондарчук.

У так званих магазинах, де люди платять великі гроші за паперові сертифікати, не має терміналів, а гроші йдуть в «мішки».

«Кошти, які ви приносите щодня в ці заклади пірамідальної ієрархії, складаються в мішках. Коли розсиплеться ця піраміда (чекати треба не більше, ніж півроку), виявиться, що, по суті, не вистачить людей, які б могли забезпечити її ресурсозатратність. Можливо ті, хто встигли стрибнути в останній вагон, ще зможуть заробити пару копійок, а всі інші залишаться біля розбитого корита», – наголосив правозахисник. Він додав, що на засновникові вже «висять» кілька кримінальних проваджень за контрабанду турецького золота.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини