У САП повідомили, коли будуть судити Чауса 

Вищий антикорупційний суд 30 листопада розгляне справи проти колишнього судді Дніпровського райсуду столиці Миколи Чауса. Також повідомляється, що екссудді продовжили домашній арешт до 24 січня 2022 року. 

Chausa budut sudit'
Суддя Чаус Фото: НАБУ

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі повідомили, що 26 листопада відбулося підготовче засідання до розгляду справ проти екссудді Дніпровського райсуду Києва Миколи Чауса. ВАКС призначив засідання на 9:00  30 листопада. 

Зазначимо, Чауса будуть судити за ч.4. ст.368 КК України («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням»). Його звинувачують у отриманні хабаря розміром 150 тисяч доларів. 

Завдяки своєму “суддівському імунітету”, підозрюваний залишив територію України. З 16 серпня 2016 року суддю було оголошено у національний розшук, а у подальшому – у міжнародний розшук.

У кінці липня 2021 року екссудю Чауса без одягу знайшли в одному із сіл на Вінниччині. Пізніше правоохоронці затримали його та доставили до Києва. 

Нагадаємо: 

  • 6 серпня НАБУ завершило розслідування щодо Чауса та оприлюднило записи стеження.
  • Після викрадення в екссудді Дніпровського районного суду столиці Миколи Чауса виникли серйозні проблеми зі здоров’ям, розповів його адвокат Ростислав Кравець.
  • Екссуддю Чауса відправили під цілодобовий домашній арешт

16 серпня Вищий антикорупційний суд України відхилив апеляцію прокуратури та адвокатів щодо домашнього арешту судді Миколи Чауса. Засідання було закритим, а Чаус повідомив, що його 4 місяці тримали у зачиненому підвалі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини