Коломойський проти України – експерт розповів про перспективи позову щодо повернення Приватбанку після виборів

20.03.2019 11:57

Колишні власники Приватбанку Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов звернулися до Господарського суду Києва щодо визнання націоналізації Приватбанку недійсною наприкінці лютого. Відповідний запис з’явився у єдиному реєстрі судових рішень 22 лютого 2019, позов направлено проти уряду України.

Які перспектви має цей позов, чи справді Ігор Коломойський намагається повернути собі одну з найбільших банківських установ країни, яку перед тим майже довів до банкрутства та чи сприятиме цим планам кандидат у Президенти Володимир Зеленський у разі свого обрання – по це та інше редакції «СтопКору» розповів економічний оглядач та колишній редактор «Екномічної правди» Сергій Лямець.

На його думку, цей позов не є кінцевою метою позивача.

«Ну, Ігор Валерійович же не дурень. І не примітивна людина. Довести позов до переможного кінця – це примітивно. Навіть якщо у нього буде така можливість, це примітивно і в цьому немає краси. А він ніби... він за красу процесу. Я думаю, грошей у нього більше, ніж достатньо. Бо якщо ми за красу процесу, ми можемо, наприклад, з «Приватом» нічого не отримати, а можемо отримати, наприклад, десь у другому місці або в третьому. А можемо спеціально провалити «Приват», так? І новий президент Зеленський може сказати: ні, я не допустив повернення «Привату» Коломойському. А в цей час десь там щось відбувається» - припустив Сергій Лямець.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини