Коломойський коротко прокоментував арешт всіх його світових активів

21.12.2017 16:42

Ігорю Коломойському вистачило всього дев'яти слів, щоб описати рішення суду Лондона про арешт абсолютно всіх його активів. Олігарх попередив, що крапка на справі ще не поставлена.

Новину передає "Преса України".

Український бізнесмен Ігор Коломойський відповів на запитання журналістів з приводу того, що він думає про рішення суду Лондона. Йдеься про арешт всіх активів олігарха. Таке рішення судді прозвучало після розгляду позову ПриватБанку.

"Це тимчасовий арешт на час розгляду справи в суді", – коротко відповів Коломойський.

Нагадаємо, Високий суд Лондона заморозив активи у середу, 20 грудня. Так, ПриватБанк, творцем якого є сам Коломойський, після націоналізації подав позов до суду у зв'язку з незаконним виведенням бізнесменом та його партнером Геннадієм Боголюбовим 2 млрд доларів.

На звістку про арешт всіх активів Коломойського в Україні відреагували насторожено. Зокрема, міністр у справах окупованих територій Георгій Тука попередив, що олігарх має чимало компромату, тому не виключено, що скоро він його оприлюднить.

У бізнес-колах тим часом передрікають великі проблеми у Коломойського, а саме з особистими рахунками та кредитками. Крім того, досить ймовірно, що канал бізнесмена "1+1" може повторити долю НТВ та перейти під контроль держави.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини