Колишнього заступника голови Київської ОДА засудили за корупційні дії

15.07.2016 11:10

Колишнього заступника голови Київської обласної державної адміністрації засудили до двох років в'язниці за вчинення службового злочину, в результаті чого половина коштів, передбачених дітям багатодітних сімей, були витрачені на інші цілі.

Про це повідомили у прес-службі прокуратур Київської області.

Установлено, що між КОДА та одним із благодійником укладено меморандум про реалізацію спільного благодійного проекту, мета якого полягала у наданні допомоги багатодітним сім'ям, в яких виховується 10 і більше дітей.

Відповідно до умов вказаного меморандуму, благодійник мав перерахувати на рахунок КОДА майже 5 млн. грн для допомоги десяти багатодітним сім'ям. Внаслідок неналежного виконання обов’язків посадовцем, половину грошових коштів витрачено на інші цілі, які не передбачені меморандумом.

Печерський районний суд міста Києва визнав посадовця винним за ч.1 ст.367 ККУ (в редакції 2008 року) та призначив йому покарання у виді двох років обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з організаційно-розпорядницькою та адміністративно-господарською діяльністю строком на 3 роки.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X