Колишнього очільника ДФС Насірова можуть “відбілити” – рішення за Верховним Судом

23.08.2019 15:05

ГПУ та ДФС вимагають справедливого рішення у справі скандального ексочільника ДФС Романа Насірова. Його мали притягнути до кримінальної відповідальності за перевищення службових повноважень, внаслідок чого бюджет України втратив понад 2 млрд гривень. Однак раніше суд визнав, що податківець своїх обов'язків не перевищував. Тоді Генпрокуратура та фіскальна служба звернулися спочатку в Шостий апеляційний суд, який ухвалив рішення на користь Насірова, а потім і до Верховного Суду у складі колегії Касаційного адміністративного суду.

Якщо судді відхилять касаційні скарги, колишній очільник ДФС "вийде сухим із води" та уникне кримінальної відповідальності.

22 вересня під час судового засідання Касаційного суду позивач подав клопотання про надання йому додаткового часу для ознайомлення з матеріалами справи й просив відкласти її розгляд.
Особи, які подали касаційні скарги, не заперечували проти відкладення розгляду справи.
Задовольнивши клопотання позивача і його представника, заслухавши думку всіх учасників процесу, Верховний Суд відклав розгляд справи на 12 вересня 2019 року.

Зазначимо, що у 2017 році САП скерувала до суду обвинувальний акт проти тодішнього голови ДФС Насірова і його підлеглого – керівника Департаменту погашення боргу ДФС Новикова.

За версією слідства, Насіров у 2015-2016 роках, діючи в інтересах народного депутата Олександра Онищенка, ініціював необґрунтовані рішення про розстрочення податкового боргу трьом компаніям, що завдало державі збитків на суму майже 2 мільярди гривень, а в лютому 2019 року Шевченківський райсуд Києва арештував майже 300 тисяч доларів на британських рахунках Насірова.

Зараз експодатківець намагається довести в судах, що не перевищував службових обов’язків і йому це зазвичай вдається. Останнє рішення залишається за Верховним Судом.

З рішеннями у справі № 826/7320/17 можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини