Колишній працівник МВС України працював на ФСБ РФ (ФОТО, ВІДЕО)

18.07.2019 16:33

Контррозвідники СБУ викрили колишнього працівника МВС України, який працював на ФСБ Російської Федерації. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Мешканець Полтавщини, колишній працівник органів МВС України, був завербований у 2014 році, коли перебував на території тимчасово анексованого Криму. За передану інформацію - мав отримувати хороші гроші. У вербуванні брали участь співробітники ФСБ РФ у РК та Севастополі, які є колишніми військовослужбовцями СБУ - М. Путінцев та К. Сімагінін.

Зловмисник здійснював збір розвідувальної інформації щодо військових частин та національно-патріотичних рухів Полтавщини. Також через канали електронного зв’язку і під час особистих зустрічей, агент передавав кураторам списки мобілізаційного резерву й списки добровольців та волонтерів регіону, які приймали участь в АТО/ООС.

За місцем проживання агента, правоохоронці виявили та вилучили електронні носії інформації, на яких оброблялися та зберігалися зібрані дані та документальні матеріали, засоби зв'язку, а також грошові кошти в іноземній валюті, у тому числі в російських рублях.

Наразі триває досудове слідство.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X