Колишній IT-директор ПриватБанку запустив новий мобільний банк

22.11.2017 15:37

Дмитро Дубілет повідомив про запуск альтернативного банку для українців. Кредитна організація не має фізичних відділень, тому колишній представник ПриватБанку пояснив, як вона функціонуватиме.

Про це колишній IT-директор ПриватБанку написав на своїй сторінці у соцмережі.

Сьогодні, 22 листопада, Дмитро Дубілет заявив, що команда екс-топ-менеджерів найбільшого системного банку країни, ПриватБанку, запустила перший мобільний банк. Він має назву Monobank.

"Складно підібрати слова, але я спробую. Нарешті, ми запустили monobank! Повноцінно запустили! Це означає, що ви можете прямо зараз встановити на свій смартфон наш чарівний додаток", – написав Дубілет.

За його словами, додаток доступний як для iPhone, та й для Android смартфонів. Варто зазначити, що Monobank немає фізичних відділень, тому оформити картку Дубілет пропонує, сфотографувавши паспорт та ідентифікаційний код за допомогою телефона. Фізичну картку клієнту нового банку доставить співробітник кредитної організації.

Дубілет наголосив, що  кредитні ліміти у Monobank становлять до 100 тисяч гривень. Крім того, банк пропонує найнижчу ставку на кредит, у порівнянні з іншими банками, які функціонують в Україні.

"У нас немає відділень, тому ми можемо собі це дозволити", – пояснив Дубілет.

Колишній представник ПриватБанку також наголосив, що клієнтам не доведеться сплачувати комісію за платежі.

"Кожен місяць можна вибрати 2 категорії, за якими можна отримувати кешбеки до 20% від суми покупки. У цьому місяці, наприклад, у нас були супермаркети і продукти (2%), кафе і ресторани (3%), аптеки/косметика (5 %), кіно (20%) та інші. Важливо, що це – повноцінні кешбеки, а не бонуси, які незрозуміло, де витрачати", – роз'яснив Дубілет.

Нагадаємо, після того, як ПриватБанк націоналізували, з нього пішли фахівці, які займали провідні посади. Зокрема, Дмитро Дубілет, Олег Горохівський та Михайло Рогальський. Разом вони створили команду Fintech Band, яка і представила перший проект – Monobank. За попередніми даними, емітентом карт Monobank є Universal Bank.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X