Колишні правоохоронці об’єднались для боротьби з корупцією в Харкові

26.11.2019 14:00

Як свідчать підсумки роботи місцевих осередків “СтопКору” по всій країні, проблеми в українській провінції всюди подібні – це діяльність державних та комунальних підприємств, прозорість тендерних закупівель та робота правоохоронних органів. Утім, великі міста мають свою специфіку. На чому акцентуватимуть увагу харківські антикорупціонери – дізнався Кирил Вольний.

Харків за правом вважається студентською столицею України: у 69-ти харківських вишах навчається 160 тисяч студентів, з них 12 тисяч – іноземці. Саме протидія корупції в освітній сфері стане пріоритетним напрямком роботи харківського осередку.

Як наголосили юристи місцевого відділення ГО “Стоп корупції”, акцент на початку своєї роботи осередок зробить на освітньому напрямку. Одним з найважливіших питань харківські правозахисники вважають проблему іноземних громадян, які приїжджають навчатись до України.

Полювання на хабарників Харкова почалось Фото: "СтопКор"

Ми всі професіонали, всі юристи мають досвід служби в правоохоронних органах, і ми вас не підведемо”, – пообіцяв голова Харківського осередку ГО “Стоп корупції” Валентин Козирєв.

Тож чекайте на нові резонансні розслідування з Харкова у наших наступних випусках!

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини