Коли пташка буде в клітці? У Києві вимагають покарання для родини екс-чиновника Шпака

13.06.2019 17:16

Шпаків у клітку! Громадські активісти вимагають покарання для Василя Шпака та його сина Миколи – колишніх керівників ДПАТ "Украгролізинг". Їх звинувачують у привласненні, розтраті майна та зловживанні службовим становищем.

"Сьогодні в Печерському районному суді міста Києва буде розглянута справа стосовно одіозної сімейки Шпаків, які обвинувачуються у привласненні, розтраті майна та заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем. Шпак Василь Федорович та його син Шпак Микола Васильович очолювали ДПАТ "Украгролізинг", підприємство, яке займається закупівлями для державних агрокомплексів. За час роботи на посаді керівники змогли вивести з активів ДП більше ніж 114 млн грн.

Після проведення журналістського розслідування стосовно Шпаків нам стало відомо, що майно, яке раніше належало Шпаку В.Ф., на сьогодні зареєстровано на його неповнолітнього онука, якому нещодавно виповнилось 12 років.

​Також цікавим фактом є те, що майно, на яке поліція змогла накласти арешт, перебільшує вартістю суму у 35-40 млн грн, а це будинок і коштовності – 5 кілограмів срібла та 1,5 кілограма золота, а також багато іншого", – зазначають учасники акції з ГО "Стоп корупції".

Зазначимо, що обидва Шпаки очолювали по черзі ДПАТ "Украгролізинг" – спочатку Василь Федорович, потім його син, після того, як Шпак-старший став нардепом.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X