Колектив “Росинки” перекрив дорогу в Києві: просять захистити завод від захоплення “Сбербанком”

07.12.2018 15:03

«Сбербанк», руки геть від «Росинки». З такими закликами працівники підприємства перекрили дорогу біля заводу у Києві. Вимагають захистити виробника від захоплення з боку російської фінустанови, а трудовий колектив від звільнення. 

«До початку війни на Донбасі та анексії Криму виробник отримав кредит у «Сбербанку» і сумлінно виконував свої фінансові зобов’язання. У 2014 році банк поставив підприємство у кабальні умови, почав підвищувати відсоткові ставки. При цьому з початком війни на Сході завод втратив 30 відсотків своїх потужностей на тимчасово окупованих територіях України. Відтоді банк намагається захопити майно виробника та продає його потужності у Криму та ОРДЛО на аукціонах», – зазначають працівники «Росинки».

Раніше під філією «Сбербанку» у Києві відбулась акція протесту громадських активістів, які виступають проти захоплення банком країни-агресора вітчизняного підприємства «Росинка».

«Росинка» – підприємство з 60-річною історією під загрозою знищення!

«Сбербанк» руйнує підприємство. На компанію йде масована рейдерська атака з боку російського банку. Фінустанова робить все можливе, щоб відібрати підприємство. Свого часу виробник мав кредит в «Сбербанку Росії», з 2014 року договори були розірвані. Після цього «Сбербанк» активно намагається захопити завод, навіть виставив на продаж приміщення. До речі, «Сбербанк Росії» продає на аукціонах майно в Криму й ОРДЛО», – зазначив активіст «Стоп корупції» Антон Клітний.

Нагадаємо, мітингувальникам вдалось потрапити всередину банку. У планах було почути позицію керівництва фінустанови.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини