Колектив Одеського медуніверситету подякував президентові за звільнення від рейдерів

18.12.2018 12:11

Подякували за звільнення від захопників влади та відновлення нормальної роботи навчального закладу. Колектив Національного одеського медичного університету подякував президентові Петру Порошенку, прем’єр-міністру Володимиру Гройсману та голові ВР Андрію Парубію за вирішення ситуації із самовільним захопленням влади у навчальному закладі сторонніми особами. Про це йдеться у листі-подяці за підписом колективу ОНМедУ.

Підписанти зазначають, що після півроку морального і психологічного тиску у виші зміг взятися за роботу обраний колективом та студентством виконувач обов’язків ректора Юрій Сухін. Відновились виплати зарплат і стипендій. Колектив сподівається, що надалі ані МОЗ, яке всупереч закону призначало в.о. ректора, ані інші сторонні особи не будуть втручатись у роботу університету.
Під документом підписались 183 представники колективу університету.

Нагадаємо, у листопаді державні виконавці розблокували на виконання рішення Окружного адмінсуду Києва адміністративні приміщення вишу, звільнили ректорат, а обраний колективом і студентами виконувач обов’язків ректора Юрій Сухін зміг взятися за виконання службових обов’язків.

З липня у навчальному закладі почались перевірки з МОЗу, ректора Валерія Запорожана звільнили, будівлю захоплювали так звані тітушки, які трощили майно та блокували приміщення. МОЗ за цей час всупереч закону призначило керувати ОНМедУ спочатку Костянтина Аймедова, а згодом свою колишню працівницю Владлену Дубініну.

Максим Трофименко для СтопКору

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини