Колектив автоцентрів АІС пікетує АРМу

19.03.2019 14:41
Колектив автоцентрів АІС пікетує АРМу

Безстрокова акція протесту та відставка керівника АРМА Антона Янчука. Такі вимоги організаторів пікету, представників компанії-оператора автопослуг під стінами Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. 

Про це з місця подій повідомляє журналістка "СтопКору" Наталія Дігтяр.

За словами організаторів, колектив компанії залишився без роботи через порушення в діях АРМА. Ідеться про низку сумнівних процедур.

"Управитель, якому АРМА передала активи АІС, та сторона боргового конфлікту – це особи, підконтрольні мільйонеру Олександру Ярославському.

Сама компанія-управитель не має досвіді роботи в автобізнесі та управлінні великою корпорацією, а раніше займалась продажем нерухомості. Штат управителя – це троє осіб і уставний фонд у тисячу гривень.

Передача майна проводилась без конкурсу та оцінки активів, у результаті власники можуть зазнати збитків, а управитель отримає приховані статки.

У діях АРМА ми також вбачаємо завдання збитків держбюджету, власниками компанії та працівникам, які через блокування діяльності автокомпанії залишились без роботи", – зазначили учасники акції.

У безстроковій акції беруть участь працівники компанії з 20 міст України, у 8 з них робота офісів заблокована.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X