Кокаїн, амфетамін, марихуана – свідок розповіла про “веселе дозвілля” у мерії Вишгорода

27.02.2019 13:51

Вживали кокаїн 2-3 рази на місяць – свідок розповіла про "веселе дозвілля" із заступником мера Вишгорода Трохимом Івановим на засіданні Подільського райсуду, яке відбулось 27 лютого у місті Києві.

У судовому засіданні оголосили перерву до 26 березня 2019 року у зв’язку з великою кількістю матеріалів для дослідження, передає з місця події правозахисник "Стоп корупції" Костянтин Варшавський.

Наразі у справі були досліджені показання свідків та експертні оцінки наркотичних препаратів і відбитків пальців, які були виявлені при обшуку восени 2017 року. Ще тоді від проходження дактилоскопічної експертизи Іванов Т.С. відмовився, про що є інформація в матеріалах справи.

В ході засідання сторона захисту наголосила, що всі матеріальні докази є незначущими, оскільки під час досудового розслідування захисту не надали можливості ознайомитись із ними.

Також було заслухано письмові покази свідків, які описали місця зустрічі з Івановим та розповіли про препарати, які вживали.

Крім того, було заявлено про ще двох людей, які також вживали наркотичні препарати. За словами свідка, вона їх особисто не знає, зазначила, що відоме лише ім’я одного з чоловіків та ймовірно, що він працює у Вишгородській міській раді.

Свідок розповіла, що зустрічалась з Івановим 2-3 рази на місяць. Під час зустрічей вживали заборонені препарати по 0.5-1 граму кокаїну та по 1-2 таблетки амфетамінів. Звідки Іванов брав наркотики і яка їхня вартість, жінка не зазначила, але наголосила, що препарати йому привозили постійно.

Нагадаємо, восени 2017 року під час обшуку житла посадовця оперативники вилучили кокаїн, амфетамін, марихуану та документацію, яка свідчить про реалізацію заборонених речовин. Проти чиновника відкрито два кримінальні провадження.

Раніше ми писали: "Хабарі та наркотики: влада Вишгорода – на лаві підсудних".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини