«Княгиня Мишкіна» – діаманти, золото та сотні квадратів елітної нерухомісті одеської судді

07.01.2019 14:27

Дослідження декларацій чиновників – справа не зовсім святкова, проте цікава. Золото, діаманти, земля на Чорноморському узбережжі та сотні елітних квадратних метрів – так, наприклад, виглядає щастя однієї одеської родини правників-держслужбовців, у якій мати та дочка судді, син прокурор, а батько – колишній чоловік – проректор з навчальної роботи Одеської юридичної академії.

Отже, яке воно – життя «звичайних» одеських правників-держслужбовців?

Згідно з поданою декларацією, матиМишкіна Марина Альбертівна, суддя Одеського апеляційного господарського суду – у 2017 році тяжкою працею в ім’я правосуддя заробила на своїй посаді 313 тис. 634 грн і ще 13 тис. 544 грн склала пенсія. Взяти кредит на майже 25 тисяч гривень жінку змусило, мабуть, тотальне зубожіння – золото та діаманти, які, згідно з тією ж декларацією, полюбляє пані суддя – речі коштовні. Зазначимо, що декларуванню підлягають тільки ті ювелірні вироби, вартість яких перевищує 100 прожиткових мінімумів. Отже, як бачимо, Марина Альбертівна знається на розкошах.

Пересувається суддя Одеського апеляційного суду на Тойоті, живе у «скромній» квартирці на 116 квадратних метрів, проте до декларації за 2017 рік чомусь не потрапили відомості про іншу, раніше задекларовану, нерухомість. Яка, виявляється, була переоформлена на сина – Разміка Аракеляна, прокурора Одеської прокуратури №3 та дочку Аракелян Марію – суддю Одеського окружного адміністративного суду, які разом з нерухомістю дивним чином зникли з декларації матері. Хоча настільки близькі родичі, які до того ж, згідно з власноручно поданою ними інформацією, спільно із мамою-суддею володіють вже згаданою квартирою на 116 квадратів, обов’язково мають бути внесені до декларації.

Але ж тоді до декларації пані-судді Мишкіної неодмінно потрапило б й діамантове намисто дочки-судді, її ж RANGE ROVER та MERSEDES-BENTZ, на якому їздить син-прокурор, і ще 4 елітних квартири в Одесі загальною площею близько 400 квадратів. Також довелося б пояснювати, звідки у звичайної судді, яка, нагадаємо, вимушена була навіть взяти кредит, з'явились 125 тисяч гривень, подарованих дочці для сплати чергових платежів за кредитом та 30 тисяч гривень, подарованих їй же «просто так».

Окрім подарунків матері, одеська суддя Марія Аракелян у 2017 році отримала ще 70 тисяч від батька – Мінаса Аракеляна, проректора Одеської юридичної академії. На нього ж, судячи з усього, у 2016 році Марина Мишкіна переоформила земельну ділянку у чверть гектара та будиночок на 380 квадратів у Санжійці, що розташовані на самісінькому узбережжі, які служителька Феміди декларувала ще у 2015.

Отже, зважаючи на численні порушення Закону України «Про запобігання корупції», зокрема ст. 46, якою визначено перелік та порядок внесення відомостей до декларації, маємо впевненість, що вже у найближчий час суддя Одеського апеляційного господарського суду Марина Мишкіна та її родина таких заможних правників-держслужбовців потраплять під пильне око НАЗК та інших антикорупційних органів.

А «СтопКор» і надалі стежитиме за корупційним «родинним підрядом» судді Мишкіної.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини