Ключові аграрні структури України довірили скандальним рейдерам

12.02.2020 10:00

Реорганізація МінАПК боляче вдарила по самому агросектору. Кадрова чистка торкнулася держпідприємств, що підпорядковуються об’єднаному Мінекономрозвитку. Чому статус «екс» отримали півсотні керівників ДП, серед яких були й ефективні керманичі? Натомість на звільнені місця, уникаючи відкритих конкурсів, призначили людей з репутацією досвідчених розкрадачів бюджетів. Докладніше про це – у сюжеті Алли Легези.

Чого тільки вартий новий голова Агентства з Акредитації України Ігор Янчев, якого підозрюють в корупції та рейдерстві на міжнародному рівні. Він прийшов на заміну знаному доктору наук і професору Віктору Горицькому.

Як наголошує народний депутат України Олександр Дубінський, новий очільник навіть не має профільного досвіду.

«Збив керівника, професора, доктора наук! Людину, яка там багато років пропрацювала... просто збив його. Звільнив і зараз призначив туди колишнього голову компанії «Рісойл», а зараз керівника «Іллічівського маслоекстракційного заводу». Ця людина, Янчук Ігор, стає директором Національного агентства з акредитації України, не маючи наукового ступеня, досвіду роботи в сертифікації, нічого. А в статуті НААУ написано, що це все повинно бути. А Тимофійці все одно, тому що, як мені здається, таке може виникнути тоді, коли ти продаєш посаду в НААУ», – обурюється парламентар.

Не менш шокуючим для українців стало перепризначення керівника продовольчої зернової корпорації. Новим очільником призначили британця Саймона Чернявського, якого називають вбивцею агрохолдингу «Мрія». Ним Чернявський керував кілька років, після чого підприємство взагалі продали.

Пана Чернявського називають "вбивцею" агрохолдингу "Мрія"

За наявною інформацією, новий бос, пан Саймон, не планує розвивати зернову корпорацію, а за аналогією його управління агрохолдингом «Мрія» готує процедуру банкрутства та продажу активів. До слова, за інформацією з власних джерел «СтопКору», його місячна зарплата на збитковому підприємстві сьогодні становить понад пів мільйона гривень.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини