Кличко звинуватив директора фонду держмайна у проблемах із Шулявським мостом (відео)

12.03.2020 15:38

У всьому винен директор фонду держмайна Дмитро Сенниченко, який відмовляється зносити цех №5 заводу «Більшовик». Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко в інтерв'ю Оресту Сохару.

 

Дмитро Сенниченко
Фото із відкритих джерел

 

Спочатку очільник столиці запевняв, що з мостом, насправді, все добре, а вартість будівництва зростає через здорожчання металу. Утім пізніше додав, що Шулявський шляхопровід не може працювати повноцінно, допоки не буде знесений цех №5 заводу «Більшовик», який належить Фонду держмайна.

«Міст може ще більше зрости в ціні. Знаєте чому? Біля мосту є 5-й цех заводу «Більшовик», який вже не працює десятки років – зараз там торгують білизною, шкарпетками і китайським секонд-хендом. Поки цей цех не знесуть – шляхопровід не зможе повноцінно функціонувати», – поскаржився мер.

 

Завод "Більшовик"
Фото із відкритих джерел

 

Кличко переконаний: цех досі не знесли, бо голова фонду держмайна Дмитро Сенниченко просить за це 700 мільйонів гривень, навмисно затягуючи процес будівництва і перешкоджаючи комфорту киян.

«Щоб знести цех, фонд держмайна просить 700 мільйонів, а це вартість двох сучасних шкіл, це 5 дитячих садків. Чому ми маємо платити невідомо кому заради якогось сараю? І я сказав директору фонду держмайна, що киянам потрібна ця розв'язка, і якщо він буде далі впливати на комфорт мешканців столиці – виїдемо на бульдозерах і знесемо цей цех».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини