Кличко закликав МВС посилити контроль за киянами

24.03.2020 13:54

Під час онлайн-брифінгу мер Києва Віталій Кличко закликав МВС посилити контроль за тим, щоб кияни дотримувалися обмежень на час карантину.

Також мер Києва закликав МВС посилити контроль за підприємствами та установами щодо організації дистанційної роботи своїх співробітників.

«Ми обмежили користування громадським транспортом, запровадили квитки та отримуємо тисячні заявки на їх отримання. Куди вони їдуть, якщо можуть працювати дистанційно?» — запитав Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу.

Нагадаємо, що громадський транспорт у Києві перевозить виключно тих пасажирів, які їдуть на роботу на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життя міста та країни. Окрім того, пасажирам потрібен спеціальний квиток, який вони мають отримати в установі, підприємстві чи організації, де працюють.

Якщо ситуація з поширенням коронавірусу погіршиться, то в Києві можуть запровадити жорсткіші заходи. Мер Києва закликав усіх жителів столиці дотримуватися обмежень.

«Сьогодні ситуація ще контрольована, але якщо вона буде ускладнюватися, то в нас не буде іншого виходу, окрім як запроваджувати жорсткіші заходи. Максимально обмежувати пересування містом, закривати в'їзди та виїзди зі столиці, обмежувати пересування людей містом. Усе це можливо. Але зараз усе залежить від киян. Загострення ситуації ще можна уникнути», — зазначив Кличко.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини