Кличко розповів, за що можуть закрити заклад у Києві

17.06.2020 13:52

Столична влада посилює контроль за дотриманням карантинних вимог і правил безпеки. 

"Хочу звернути увагу на те, що місто посилює контроль за дотриманням карантинних вимог і правил безпеки. В усіх районах столиці вже працюють мобільні групи контролю за дотриманням карантинних вимог. Ці групи складаються з представників районних держадміністрацій, Держпродспоживслужби, Департаменту благоустрою, Національної поліції та муніципальної охорони", повідомив мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції, передає "УП".

Ці групи щодня перевіряють дотримання протиепідемічних вимог у діяльності закладів торгівлі, громадського харчування, побутових послуг та інших. У разі недотримання працівниками чи відвідувачами встановлених правил, складають протокол про адміністративне порушення.

Кличко нагадав, штрафи за такі порушення для громадян складають від 17 до 51 тисячі гривень, а на заклад чекає штраф від 34 до 340 тисяч.

В разі ж виявлення значних порушень, заклад можуть закрити - до їх усунення, наголосив мер.

За місяць роботи групи перевірили  понад 2 тисячі об’єктів. Було складено 325 протоколів про порушення.

Зокрема, порушення зафіксували в роботі ресторанів та нічних клубів, які не мали права працювати. Також – щодо недотримання маскового режиму та соціальної дистанції громадянами.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини