Кличко розповів, скільки нічних клубів закрили через порушення

10.07.2020 13:12

У столиці тривають перевірки закладів і підприємств на дотримання ними регламентів роботи. На сьогодні зачинені вже 4 клуби. 

klub
Фото: УП

"Тільки за останні кілька днів перевірили загалом понад 430 об’єктів. Склали 107 протоколів. Тобто, кожен четвертий заклад у місті – порушує правила! А потім люди питають, звідки в нас така висока захворюваність на коронавірус, - наголосив Кличко. - Щодо перевірок нічних клубів. Після виявлення грубих порушень спеціальна комісія ухвалила рішення про закриття вже чотирьох таких закладів. Бо вони, нехтуючи безпекою відвідувачів і порушуючи правила, працювали після 22-ої години. Перевірки триватимуть і надалі", - підкреслив мер Києва.

Кличко нагадав, що на початку цього тижня комісія з надзвичайних ситуацій міста дозволила ресторанам, закладам громадського харчування та кінотеатрам і театрам працювати після 22-ої години.

"Але це не стосується нічних клубів і розважальних закладів! Я не хочу нікого лякати. Але, динаміка розповсюдження хвороби в нас - невтішна. І ми можемо знову повернутися до більш суворих обмежень. Давайте не доводити до цього!", - повідомив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини