Кличко розпорядився спрямувати 2,5 мільйона на сквер героя України Шаповала

2,5 мільйона гривень. Київська міська державна адміністрація спрямувала кошти на сквер імені Максима Шаповала у Солом’янському районі Києва. Віталій Кличко підписав розподіл бюджету, де закладені гроші на цей проєкт.

Shapoval
Кличко підписав розпорядження про спрямування коштів на сквер Шаповала Фото: СтопКор

Боротьба місцевих жителів за сквер тривала 3 роки. У березні 2021-го суддя Північного апеляційного господарського суду Києва виніс рішення на користь Київради у цій справі.

Фото: СтопКор

Ініціативу місцевих жителів підтримали громадські активісти ГО «Стоп корупції» та місцева влада. А столичні депутати у 2018 році розірвали договір оренди із забудовником, який збирався звести на цій ділянці на Солом’янці ТРЦ.

Зазначена земельна ділянка ще у 2004 році була передана в оренду товариству на 25 років під будівництво торговельного комплексу. Будівництво на цій ділянці мало бути завершене ще у 2008 році, однак будівельні роботи навіть не були розпочаті, що стало підставою для дострокового розірвання договору оренди та припинення права користування землею цим товариством.

Shapoval
На сквер з місцевого бюджету спрямували 2,5 млн грн Фото: СтопКор

Командир спецпідрозділу Головного управління розвідки полковник Максим Шаповал загинув унаслідок потужного вибуху в автівці 27 червня 2017 року о 8:15 ранку в Солом'янському районі Києва.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини