Кличко радить «не шастати» та дозволяє незаконно видобувати піску у Києві

13.04.2020 16:06

«Досить шастати!» – такий лозунг міського голови Києва Кличка на період карантину. Але на піщаних браконьєрів це правило не поширюється.

Місце незаконного видобування піску Фото: "СтопКор"

У промзоні на Видубичах продовжують незаконно видобувати пісок. Про це стало відомо громадським активістам.

Пісок вивозять вантажівками Фото: "СтопКор"
Одна з автівок, що вивозить пісок Фото: "СтопКор"

«Мер Києва щодня у своїх зверненнях до киян наголошує на важливості дотримання карантину. Усе місто обвішане білбордами із написом «Досить шастати!» і портретом Кличка, та водночас у Києві безперешкодно нелегального розробляють надра. Примітно, що раніше міський голова обіцяв громадським активістам розібратись із браконьєрами та припинити незаконний бізнес, а насправді ― нелегальне родовище продовжує працювати і процвітати», ― наголошують громадські активісти.

На вулиці Промисловій активно вивозять пісок. Так функціонує точка ПАТ «Мостбуд».

Це одна з потужних компаній, яка займається у Києві незаконою розробкою надр.

За роки користування землею у промзоні на Видубичах це підприємство не доплатило громаді Києва понад 100 мільйонів гривень та завдало збитків довкіллю.

У грудні 2018 року члени постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування одноголосно вирішили розірвати договір оренди із ПАТ «Мостобуд», яке використовувало земельну ділянку на Видубичах із незаконними цілями.

Однак навіть після цього компанія продовжила свою діяльність. За даними журналістів, нелегальний видобуток «кришують» підлеглі очільника СБУ Баканова.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини