Кличко прокоментував лист Гереги до КМДА, де той пропонує купити «гуманітарний» медзахист Зеленського

30.04.2020 13:20

Віталій Кличко підтвердив, що власник «Епіцентру» та народний депутат Олександр Герега надсилав до КМДА лист із пропозицією про продаж медзахисту з літака «Мрія».

«Щодо вчорашніх повідомлень про лист народного депутата Гереги з пропозицією придбати міській владі маски у компанії «Епіцентр». Я підняв інформацію — такий лист нардепа зареєстрований у канцелярії 28 квітня і ми повинні його розглянути в установленому законом порядку», — наголосив 30 квітня на брифінгу мер Києва.

Він також додав, що раніше подібних листів від депутата Гереги до КМДА не надходило, а «Епіцентр» на початку карантину надав Києву 100 тисяч масок.

Кличко пригадав і купівлю масок КП «Фармація».

«Фармація» закуповувала 50 тисяч масок в «Епіцентрі» до того, як надійшли маски, замовлені місту. Маски в «Епіцентрі» були придбані комунальним підприємством не за бюджетні гроші, а за гроші підприємства для розповсюдження в мережі комунальних аптек», — додав він.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, народний депутат та власник мережі «Епіцентр» Олександр Герега хотів продати Кличку і нардепам маски, медичні комбінезони та інші товари протиепідемічного захисту доставлені "Мрією" з Китаю. Це ті засоби захисту, які зустрічав президент Володимир Зеленський, як гуманітарний вантаж для лікарень і аптек України.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини