Кличко доручив перевірити голову ДОЗ Гінзбург, яка засвітилась у скандалі зі зниклими дітьми

23.07.2020 14:09

Мер Києва Віталій Кличко дав протокольне доручення здійснити службову перевірку щодо фігурантки ряду гучних скандалів, а наразі – голови Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентини Гінзбург.

Фото kiev.klichko.org

«Я даю протокольне доручення зробити зараз службову перевірку та за результатами цієї перевірки зробити звіт перед депутатським корпусом та комісією», – сказав він 23 липня під час пленарного засідання сесії Київської міської ради.

Відповідну ініціативу запропонувала депутатка від «Київської команди» Юлія Лобан. За її словами, за результатами перевірки комісією з питань охорони здоров’я та соціального захисту роботу Гінзбург було визнано незадовільною.

«Чи задоволений міський голова роботою директорки Департаменту охорони здоров’я Валентини Гінзбург? Я хочу довести до вашого відома та відома депутатського корпусу й громадськості, що учора, 22 липня 2020 року комісією з питань охорони здоров’я та соціального захисту було визнано роботу Гінзбург незадовільною. Тому звертаюсь до вас як до очільника КМДА, враховуючи рішення комісії, призначити та забезпечити проведення у найкоротші терміни службової перевірки діяльності Валентини Гінзбург. За результатами перевірки розглянути її відповідність займаній посаді та виконуваній роботі. Про результати службової перевірки прошу повідомити депутатський корпус та громадськість під час чергового пленарного засідання», – наголосила вона.

Yuliya Loban
Юлія Лобан Фото: скріншот

Зазначимо, у травні цього року депутат Київради Олександр Пабат заявив, що проситиме Віталія Кличка звільнити з посади очільницю Департаменту охорони здоров’я Валентину Гінзбург. Про це він заявив на сторінці у Facebook.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, нардеп Віталій Купрій розповів журналістам моторошну історію про 62 мертвонароджених немовлят у лікарні міста Кам’янське за рік, підробку документів та зниклі тіла дітей. Тоді очільницею ДОЗ Дніпропетровської області була саме Валентина Гінзбург. Нардеп звернувся до неї з листом, була скликана комісія, яка дійшла висновку, що немає порушень чинного законодавства.

Валентина Гінзбург Фото: СтопКор

«Тоді я зрозумів, що вони «в темі», ― розповів журналістам Купрій.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини