Клітіна розповіла, чому уявила себе інопланетянкою (відео)

Колишня заступниця міністра інфраструктури України, героїня секс-скандалу Олександра Клітіна зняла нове відеозвернення, в якому оголосила, що всі її численні появи в ЗМІ - соціальний експеримент, в ході якого вона вирішила уявити, що вона інопланетянка. Відповідне відео Клітіна оприлюднила в YouTube.

"Ви знаєте, в цей раз я буду розмовляти російською. Я знаю, що ця історія важлива і для росіян. Знаю, що я вже там теж стала зіркою, тому хочу розповісти трохи про свою історію. Ви знаєте, я вирішила зробити соціальний експеримент : уявити, що я інопланетянин, і спробувати контактувати з нашими українськими ЗМІ. Скажу, що мені просто нема чого втрачати. ​​мене звільнили з Міністерства інфраструктури, тому що я намагалася боротися з корупцією. мене так облили брудом, що я півроку не могла знайти роботу, а коли знайшла - була змушена це приховувати ", - сказала Клітін.

За її словами, її експеримент полягав в тому, що вона просто була пов'язана з різними ЗМІ і намагалася налагодити з ними контакт.

klitina

"Уявити, що я інопланетянин, було досить просто. Я не дивлюся телевізор, тому що мене не влаштовує те низькопробне шоу, яке нам там показують. Я хочу мати свою особисту думку, грунтуючись на своїх висновках. Я не знаю, ні ці ЗМІ, ні журналістів. У мене немає ніяких прес-секретарів. Я просто приходила і намагалася з ними контактувати. Так що я хочу сказати - які у мене висновки. Я не розумію, як інопланетянин, чому людям цікаво дивитися на те, як вони принижують один одного. Чому вони не обговорюють проблеми екології, наприклад. Чому вони не звертають увагу на те, що по суті знищують своє середовище проживання і від цього гинуть, як мухи, від раку ", - додала екс-заступниця міністра.

Крім того, вона згадала і іншу важливу, на її погляд, проблему, пов'язану з політикою.

"А політичні повії. Я знаю, що в Росії теж повно політичних повій! Он, не дарма така кличка вашого лідера головного. Я не буду відповідати тим же. У мене є пару коментарів важливих, на мій погляд, які я розміщу на сторінці в Facebook або в Instagram ", - заявила Олександра Клітіна.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини