Кличко запропонував узаконити в Україні криптовалюти

29.11.2017 14:53

Столичний мер Віталій Кличко запропонував створити нормативно-правову базу, яка могла б розвинути національну криптовалюту. З такою ідеєю він звернувся до ВРУ та НБУ.

Новину повідомляє "Преса України".

У прес-службі Київської міськради повідомили, що мер Віталій Кличко представив проект рішення щодо створення нормативно-правової бази для розвитку сучасних форм накопичення та створення криптовалюти. Він зауважив, що боротьба з криптовалютами це "гаяння часу".

За таке рішення голос "за" віддали 84 депутати, в той час як необхідна мінімальна кількість голосів становить 61. Так, Кличко пропонує узаконити процедури блокчейна, краудфандінгу та інших технологій.

Київрада також звернулась до Нацбанку з пропозицією запустити процес обговорення ідеї щодо запуску національної криптовалюти. Команда Кличка вважає, що це допомогло б зменшити потреби у кредитуванні та зовнішніх інвестиціях.

До слова, раніше для ВРУ представили на розгляд законопроекти про регулювання криптовалют, визнання їх цифровим активом, а також  про звільнення криптовалютних операцій від податків. Нацкомісія з цінних паперів забракувала термінології законопроектів та запропонувала їх змінити, тому розгляд відклали.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини