Кличко пообіцяв зробити ринок землі максимально прозорим – подробиці

16.12.2019 13:19

16 грудня Віталій Кличко заявив, що ринок землі столиці відтепер буде максимально прозорим. Питання підіймалося на форумі "Майбутнє Києва", де відбулося обговорення нового генерального плану Києва.

 

Віталій Кличко
Фото: "СтопКор"

 

"Ми повинні усунути кожного чиновника від ухвалення рішень на кшталт "комусь давати, а комусь не давати землю", це повинен вирішувати виключно ринок. Ті люди, які дають максимальну пропозицію можуть взяти в оренду чи приватизувати землю в місті Києві. Моє завдання і моя місія як мера міста Києва наповнити бюджет абсолютно прозоро", – повідомив він.

 

Форум "Майбутнє Києва"
Фото: "СтопКор"

 

Форум організований Інститутом генерального плану м. Києва та департаментом містобудування та архітектури КМДА. На ньому відбувається обговорення нового генерального плану столиці, який покликаний подолати основні проблеми міста: хаотичну забудову, нехтування культурною спадщиною, знищення зелених зон, поганий стан елементів інфраструктури, автомобілізацію тощо. На заході присутні Київський міський голова, його заступники, представники департаменту містобудування та архітектури, міжнародні експерти, ЗМІ.

Журналісти "СтопКору" також поцікавилися питанням отримання землі під індивідуальне будівництво, адже деякі громадяни стикаються з постійним відмовами.

"Потрібно звернутись до земельної комісії, вказати, що у вас є приклади того, хто персонально відмовляє. Будемо розглядати це питання у відповідних органах. Моя позиція як мера міста – прозоро реалізовувати проєкти", - відповів він.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини