Київ віддає Росії “беркутівця” Саттарова – всі подробиці великого обміну

22.08.2019 18:22

Київ видасть Росії екс-беркутівця з Криму Олександра Саттарова в обмін на одного з полонених моряків ВМС України.

Про обмін зрадника Саттарова розповіло видання "Крим.Реалії" з посиланням на адвоката "беркутівця" Ігоря Свінціцького.

Незабаром очікується великий обмін полоненими України та РФ. Зараз сторони узгоджують списки, що раніше підтвердила українська сторона в Тристоронній контактній групі. В рамках обміну будуть вже, напевно, звільнені моряки ВМС України, яких РФ захопила восени минулого року при спробі пройти через Керченську протоку.

За одного з 24 полонених моряків Україна віддасть Росії колишнього бійця спецпідрозділу "Беркут" Олександра Саттарова. В Україні його судять за допомогу в окупації Криму – зрадник перебував у так званій "самообороні" півострова.

"Він поставлений на обмін. І змінюється на одного нашого моряка. Це офіційно підтверджена інформація", – повідомив адвокат.

Раніше стало відомо, що Київ віддасть РФ в рамках обміну кримських військових-дезертирів Максима Одинцова й Олександра Баранова, а також засуджених громадян РФ Євгена Мефьодова та Ігоря Кімаковского. Очікується, що крім моряків РФ передасть Україні політв'язнів Володимира Балуха, Станіслава Клиха, Олександра Кольченка, Павла Гриба, Миколу Карпюка, Романа Сущенка, Олексія Сізоновича і Євгена Панова. Їх, за даними російських ЗМІ, терміново привезли в московське СІЗО "Лефортово". Однак офіційних підтверджень немає.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X