Кишенькові судді та «бойові» адвокати: корупційне агроправосуддя у справі «Росток-Холдингу»

24.01.2019 15:16
Кишенькові судді та «бойові» адвокати: корупційне агроправосуддя у справі «Росток-Холдингу»

Керівники «Росток-Холдинг» звернулися до Президента України, Генерального прокурора із заявою про те, що успішну агрокомпанію намагаються захопити рейдерським способом.

Як стало відомо, відправною точкою в даній ситуації став позов бізнесмена Якова Грибова, що проживає в Росії, до акціонерів «Росток-Холдинг». За його клопотанням ведення всієї справи прокуратура передала в Харківську область – нібито «через недовіру бізнесмена до слідчих органів центральних областей». Але згодом стало ясно, що причина зовсім в іншому – саме в Харківській області знайшлися прокурори і судді, які готові були виносити «потрібні» рішення з численними порушеннями законодавства.

«З 17 липня до 8 жовтня проводяться слідчі дії. Жоден зі свідків, жоден з представників підприємства не були викликані на допит. Не проводиться економічна експертиза, не проводяться допити співробітників підприємства. І 8-го числа, через три з половиною місяці, нікого не повідомляючи, на всі підприємства заходять групи по 15 чоловік на 17 підприємств», - розповідає співвласник групи компаній «Росток-Холдинг» Віктор Купавцев.

Історія з групою компаній «Росток-Холдинг» привернула увагу «СтопКору» не просто так. Цю тему вже висвітлювали поважні ЗМІ. Журналісти декілька разів виїжджали на елеватори та бачили все на власні очі. Їм погрожували зброєю, провокували. На них кидалися люди, що називають себе адвокатами. В команди «СтопКору» був час розібратися. Бо мова йде далеко не про корпоративну історію, а про корупцію в органах правопорядку.

Тож ми видаємо на ваш розсуд те, що і як було. Дивіться без купюр, тільки правду – у відеосюжеті Наталії Мальцевої:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X